PERMANENTNÍ MAKE-UP

Pokud oceníte estetiku a praktičnost PERMANENTNÍHO MAKE-UPu, nabízím Vám i tuto službu. Dlouhodobé zvýraznění obočí, očních linek nebo rtů permanentním make-upem Vám vydrží 2-5 let. A budete stále upravené, jak u vody, tak po ranním probuzení. Permanentní make-up provádím 5 let.


Permanentní make-up


Permanentní make-up zkrášlí Vaše:


  • obočí
  • oční linky
  • rty

Milé ženy,
máte-li pocit že Vaše oči, rty nebo obočí jsou málo výrazné, nebo nepravidelné, je tu pro Vás velmi dobré řešení. Je to permanentní make-up. Sama využívám této služby a jsem s ní velmi spokojená. Permanentní make-up zlepší Váš vzhled a zvýrazní detaily Vašeho obličeje (viz následující fotografie).
Aplikace permanentního make-upu není náhradou klasického líčení. Permanentní make-up dodá Vašemu obličeji trvalou svěžest. Oční linky, obočí a rty budou vždy upravené a přirozeně zvýrazněné.Ušetříte velkou část doby strávené každodenním líčením. Zkuste permanentní make-up...

Princip:
Podstatou permamentního make-upu je vpravení přírodního barviva velmi tenkou jehličkou těsně pod povrh kůže. Při aplikaci permanentního make-upu nebudete pociťovat výraznější bolest, dá se říci spíše jemné štipkání. Procedura se provádí za přísných hygienických podmínek. Veškeré vybavení k aplikaci je sterilní a převážně jednorázové. Trvanlivost permanentního make-upu se pohybuje v závislosti na věku a pigmentaci kůže, od 2 do 5 let. Starší pleť odbourává barviva pomaleji, takže vydrží aplikovaný make-up déle. Aplikované barvivo se časem prosvětluje až se vytratí. Pokud se však provede obnova permanentního make-upu, svěží a mladistvý vzhled zůstane zachován.
Ceny permanentního make-upu jsou včetně případné úpravy, která se provádí po 1-2 měsících. Po provedení zákroku samozřejmě o Váš permanentní make-up zajišťuji i kvalitní následnou péči.

POSTUP PROVEDENÍ PERMANENTNÍHO MAKE-UPU:
Když příjdete, zkonzultujeme spolu kterou část obličeje byste chtěla zdokonalit a zvýraznit. Poté Vám předkreslím tvar obočí, linek nebo rtů, který by byl pro Váš obličej z pohledu vizážisty nejvhodnější. Po vzájemné konzultaci o tvaru Vám nanesu na upravovanou část obličeje znecitlivující krém a při působení toho krému spolu vybereme odstín pro Vás nejslušivější. Poté, až bud pokožka znecitlivělá, dáme se do vpravování pigmentu do kůže, což trvá asi 1 hodinu. Provedení celého úkonu trva přibližně 2,5 hodiny.PERMANENTNÍ MAKE-UP OBOČÍ:
"OBOČÍ DĚLÁ OBLIČEJ". Tato věta vyjadřuje jak důležitou roli v obličeji obočí má. Dává vyniknout pohledu Vašich očí. Pokud je dobře vytvarováno a má vhodný odstín, krásně vyniknou Vaše oči. Obočí se aplikací permanentního make-upu může přirozeným a citlivým způsobem dotvarovat tam, kde chybí chloupky nebo jsou světlé. Samozřejmě tak, aby výsledný efekt byl precizní a přirozený. Vaše obočí se stane důležitým a hezkým rysem Vašeho obličeje. Odstínů je možno namíchat několik, podle toho, jakou máte barvu vlasů, pleti i chloupků v obočí.

Detail obočí před (vlevo) a po aplikaci permanentního make-upu (vpravo):

před po aplikaci

před po aplikaci

před po aplikaci

po aplikaciPERMANENTNÍ MAKE-UP OČNÍCH LINEK:
Tímto úkonem, při kterém Vám vpravím linku mezi řasy nebo nad řasy, krásně a precizně zvýrazníme tvar Vašich očí. Takže docílíme trvale přirozeného vzhledu. Vy si poté můžete oči jakkoliv líčením domalovat, nebo naopak i bez líčení budete mít oči přirozeně zvýrazněné. Permanentní make-upem očních linek vlastně docílíme efektu hustších řas.

před
před po aplikaci

Permanentní make-up obočí i očních linek:
před po aplikaciPERMANENTNÍ MAKE-UP RTŮ
Tímto úkonem zdokonalíme tvar Vašich rtů. Tam kde je nepravidelný pigment Vašich rtů, např. po jizvičkách nebo oparech, můžeme vyplnit horní nebo dolní ret, aby rty byly symetrické. Pokud jsou rty světlé, tzn. mají málo pigmentu, můžeme je zvýraznit, aby Vašemu obličeji dodaly na smyslnosti a kráse i bez líčení. To vše samozřejmě citlivým a přirozeným způsobem.

Detail rtů před (vlevo) a po aplikaci permanentního make-upu (vpravo):

před po aplikaci

před po aplikaci

před po aplikaci

před po aplikaci

Kontaktní adresa:
Mariánské nám. 61
686 01 Uherské Hradiště

mobil: 777 118 442


Chystáte se do společnosti nebo budete mít svatbu?
Ve spolupráci s kadeřnicí Marcelou Ohnoutkovou Vám nabízíme naše služby - líčení a účes (viz naše práce ).


TOPlist